Translate

» » » » » » » » Şaşırtıcı Limon Diyeti ile 2 Haftada 10 Kilo Verebilmeniz Mümkün

Limon Diyeti

Şaşırtıcı Limon Diyeti ile 2 Haftada 10 Kilo Verebilmeniz Mümkün 

Yağ yakıcı diyetlerin en başında limon diyeti yer alır limon içindeki sitrik asit ile metabolizmaya hız kazandırır. Ve besinlerin daha hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Limon diyeti vücutta yağ depolanmasını önler. Limon diyeti öğünlerden önce aç karnına tüketilir.Limon diyetinde limon miktarı her geçen gün arttırılarak devam ettirilir.Limonun suyu sıkılır sabah öğle akşam ürünlerinden önce birer su bardak olmak üzere içilerek tüketilir.Günlük limon suyu tüketimi ile vücutta depolanan yağların kolayca atılması hedeflenmektedir. 

Limon Suyu Diyeti Nasıl Hazırlanır? 
Limon suyu diyeti hazırlamak için öncelikle sulu 5 tane limona ihtiyacınız var.3 yemek kaşığı elma sirkesi 5-6 dal taze nane yaprağı 2 tatlı kaşığı kadar çam balı 1 tane rendelenmiş zencefil iki üç tane tarçın Çubuk kullanılır.Malzemeler hijyenik bir cam kap içerisinde su ile karıştırılarak bir araya getirilir.Su miktarı 8-7 su bardak ölçüsündedir. Tüm malzemeler hijyenik şekilde karıştırılır. Günlük su ihtiyacı olan 8 su bardak su öğünlerden önce içilerek tüketilir. Normal su tüketimi de devam ettirilmelidir.Gün içerisinde en az 2 litre normal su içilmelidir. 


İki hafta kısa bir sürede ciddi kilo verip hedefe ulaşmak için sadece limon suyu diyeti yeterli değildir.Diyet yanında beslenmeye de dikkat edilmelidir.Yağlı ve  şekerli yiyeceklerden uzak durulmalıdır.Diyet süresince egzersiz yapılmalıdır. Özellikle sabahları Uyandıktan sonra Güne enerjik başlamak için yarım saat bir saat aralığında temiz havada yürüyüşe çıkılmalıdır. Hafif tempoda yürüyüşler ter atmayı hızlandırarak zayıflamaya yardımcı olacaktır.Limon suyu vücutta oluşan ödemi çözerek terlemeye de yardımcı olacaktır.

Hakkımda sibel özer

Mutfağımda pişirdiğim mis kokulu yemekleri sizlerle paylaşıyorum.Yemek yapmak,yemek tarifleri yazmak ve yemek fotoğrafları çekmek en büyük hobim.Faydalı olmak en büyük dileğimdir.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Leave a Reply