Translate

Krep resmi
Krep Tarifi
Krep kahvaltıların vazgeçilmez lezzetidir.Birde yanında humus,ceviz,reçel ve cacık olunca yemek daha da lezzetlenir.Yapımı kolay krep tarifi için  sadece süt,un,sıvı yağ ve yumurtaya ihtiyacınız var.Bir de krepi yapıştırmayan  olmazsa olmaz yapıştırmaz kaliteli tavaya....Hemen işe başlayalım;

Krep Tarifi Malzemeleri
*200 mililitre süt
*2 su bardak un
*3 tane yumurta
*2,5 yemek kaşık sıvı yağ
*1/2 çay kaşık tuz
*4 çay bardak un
Krep Tarifi Krep Nasıl Yapılır
Büyük ve çukur porselen tabak içine yumurtaları kırın.Üzerine süt ve sıvı yağ ekleyin.Robot yardımı ile çok çırpın.İlk çırpma sonunda un ve tuz ekleyin.Tekrar çırpmaya devam edin.Krep hamuru hazır.Tava içine çok az sıvı yağ alın.Tava içindeki yağı kızgın duruma getirin.1 kepçe krep hamurunu tavaya kontrollü şekilde dökün.Dökülen krep tavanın her tarafına yayılmalıdır.Krep hamuru önlü arkalı pişirin.Kahvaltılık nefis krep tarifi hazır.Afiyet Olsun.
*Kahvaltılık Malatya Kömbesi tarifi için BURAYA   tıklayabilirsiniz.
*Kahvaltılık sigara böreği tarifi için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Krep fotoğrafıKrem fotoğrafları
Crepe Recipe
Pomegranate is indispensable taste of breakfast. Besides, food is more delicious as humus, walnut, jam and cacık. You need only milk, flour, oil and egg for easy crepe recipe. Let's start work immediately;
Cap Recipe Ingredients
200 milliliters of milk
* 2 cups of flour
*3 eggs
* 2.5 tablespoons oil
* 1/2 teaspoon salt
* 4 tea cup flour
How to Make Crepe Pancakes
Add the milk and oil into the large and trough porcelain plate. Add milk and oil to the dish. Beat flour with the help of the robot. Add flour and salt at the end of the first whipping. Continue to sprinkle the dough. Prepare the dough. Take very little oil into the bowl. make it angry.1 Pour the scoop of crepe dough in a controlled manner. Spread the crepe on all sides of the ceiling. The crepe is baked in the back of the dough. The delicious breakfast crepe recipe is ready.


Hakkımda sibel özer

Mutfağımda pişirdiğim mis kokulu yemekleri sizlerle paylaşıyorum.Yemek yapmak,yemek tarifleri yazmak ve yemek fotoğrafları çekmek en büyük hobim.Faydalı olmak en büyük dileğimdir.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Leave a Reply